Našim partnerům pomáháme být úspěšnými v digitálním světě.

Analýzy, webové prezentace, online obchody a eshopy, loga, logo manuály, reklamní bannery, katalogy a letáky připravujeme pro naše partnery již od roku

1997

Máme za sebou desítky úspěšně dokončených projektů.

Analýza potřeb & Příprava strategie

Aby byl projekt úspěšný, je potřeba provést důkladnou anlýzu potřeb a cílů zákazníka. V těsném závěsu pak následuje příprava strategie vedoucí k úspěšnému výsledku.

Vývoj & Testování

Na základě analýzy a společné přípravy dojde k samotnému vývoji. Pokud je to možné, je zákazník zatažen do vývoje a může průběžně sledovat práci a vhodně ji komentovat. Blízká spolupráce může zrychlit samotný vývoj a umožnit rychle dovést projekt úspěchu.

Provozování & Maintenance

Dokončením projektu by většina projektů neměla končit. Většina z nich potřebuje průběžnou  péči, aktualizaci a modernizaci. Pak mohou být prostředky a úsilí do nich investované dlouhodobě účiné.

TVORBA A SPRÁVA WWW PRESENTACÍ A ESHOPŮ TVORBA A SPRÁVA WWW PRESENTACÍ A ESHOPŮ

Nabízíme tvorbu webových prezentací (internetových stránek), portálů osobních i komunitních blogů a eShopů (internetových obchodů) šitých na míru potřebě a rozpočtu klienta. Realizaci předchází důkladná analýza, která umožní vytvořit efektivní a funkční řešení s možností dalšího rozvoje. Webové presentace realizujeme, dle potřeby a přání klienta, staticky nebo s administračním rozhraním (CMS) easyPublisher, Joomla, WordPress a další. eShopy stavíme na platformách inShop, Magneto, PrestaShop a dalších. Při realizaci, dle přání zákazníka, zajišťujeme a pomáháme s optimalizací pro vyhledávače (SEO), psaním textů (copywriting) a s dalšími souvisejícími činnostmi.

REGISTRACE DOMÉN, PROVOZ WWW, ESHOPŮ, SERVERŮ, VIRTUÁLNÍCH SERVERŮ A EMAILŮ

Zajistíme chod Vaší presentace nebo elektronického obchodu na sdíleném nebo dedikovaném serveru s dostupností 24/7 a pravidelným zálohováním na platformě WINDOWS / ASP, .Net nebo Linux / PHP včetně databází. Na základě charakteru Vaší presentace Vám doporučíme a zařídíme vhodné řešení. Nabízíme také provoz aplikačních a jiných speciálních serverů s různou úrovní administračních přístupů a práv.

DESIGN, GRAFICKÉ PRÁCE A TISKY

Kvalitní grafika a design a jeho použití je jedním ze základních pilířů úspěšné presentace firmy, jednotlivce nebo akce. Nabízíme Vám vypracování jednotlivých částí nebo celků logotypů / logo manuálů a design manuálů. Naši grafici Vám vytvoří loga, vizitky, hlavičkové papíry a jiné tiskopisy, letáky, katalogy, billboardy včetně tisku. Pro online komunikaci Vám navrhneme webové stránky, reklamní bannery a poutače nebo mobilní aplikace. Můžeme Vám pomoci i s průmyslovým designem. Spříznění architekti Vám pomohou s návrhy Vašich kanceláří a obchodních prostor. Vše tvoříme tak, aby grafika maximálně podporovala Váš obchodní záměr a přitom sledovala aktuální trendy.

ANALÝZA, POPIS A OPTIMALIZACE PROCESŮ

Sebelepší web, eShop, aplikace a obchodní strategie nefunguje pokud není dobře podporovaná firemními procesy.
Našim partnerům nabízíme analytický pohled zvenčí, který prozkoumá a popíše Vaše procesy a navrhne jejich případnou optimalizaci. Pokud to je možné, tak v případě Vašeho zájmu, navrhneme i vhodné parametry měření výkonosti.

DESIGN CRM STRATEGIÍ A PROGRAMŮ LOAJALITY ZÁKAZNÍKA

Málo které podnikání s dlouhodobější strategií se obejde bez komunikace se zákazníky a jejich opakovaného oslovování. Nebudeme a nechceme Vás ohromovat pojmy, ale pomůžeme Vám při hledání, toho pro Vás nejlepšího „Customer relationship managementu“ nebo hezky česky jak nejlépe „řídit vztahy se zákazníky“.

FIREMNÍ SYSTÉMY A JEJICH BUDOVÁNÍ, ROZVOJ A INTEGRACE

V současné době je jen málo firem, které k podpoře svého businessu různé IT systémy / SW. Jejich správné fungování a propojení je důležitým základem úspěšného podnikání. Leckdy však možnosti, které firemní systémy nabízejí, jsou mnohem větší, než je reálně využito. Výzvou pro nás je, pochopit a poznat jaké systémy Vaše firma využívá a jak a najít další možnosti jejich využití a zefektivnění nebo vytěžení pro Vaše podnikání.

O nás

Jsme skupina profesionálů, jejíž členové působí na českém internetu v různých pozicích a firmách již od roku 1996. V současné době se specializujeme především na klientelu, které očekává špičkové grafické a technické provedeni www stránek a eShopů a zároveň hledají dodavatele, který je při realizaci partnerem, konzultantem a oponentem. V případě úspěšného spolupráce zadavatele a nás, jako dodavatele je pak kvalitní výsledek, který má vyvážený poměr ceny, funkčnosti a vzhledu. V současné době máme za sebou desítky úspěšných realizací webů, eShopů, log a logo typů, designů, multimediálních CD a DVD a implementací webových aplikací.

Staňte se naším klientem, staňme se dobrými partnery.

SPOLEČNĚ ÚSPĚCHU DOSÁHNEME!

Kontaktujte nás

Telefon: +420 777 340 440
EMail: info@kfm.cz

© 2017 KFM.CZ s.r.o., info@kfm.cz, www.kfm.cz na základě LEVELUP All rights reserved